Hlava válce / Cylinder Head Assembly

Kód: 9330180651512000
Neohodnoceno
od 6 Kč od 4,96 Kč bez DPH

Zvolte variantu

pozice: 1. Krytka ventilu / COVER, VALVE CHAMBER
1-4 dny | 11230ME3000000W
119 Kč
98,35 Kč bez DPH
pozice: 2. Kroužek / RING
1-4 dny | 90104ME300000
29 Kč
23,97 Kč bez DPH
pozice: 3. Šroub / BOLT M6×20
1-4 dny | B166740A06002070X
8 Kč
6,61 Kč bez DPH
pozice: 4. Šroub / BOLT M6×35
1-4 dny | B166740A06003570X
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
pozice: 5. Šroub / BOLT M6×30
1-4 dny | B166740A06003070X
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
pozice: 6. Šroub / BOLT M6×60
1-4 dny | 91119ME300000X
34 Kč
28,10 Kč bez DPH
pozice: 7. Podložka / WASHER 6,5×1,5×12
1-4 dny | 9330180651512000
6 Kč
4,96 Kč bez DPH
pozice: 8. Krytka ventilu / COVER, VALVE CHAMBER
1-4 dny | 11230ME3001000W
119 Kč
98,35 Kč bez DPH
pozice: 9. O - kroužek / O-RING 11,8×2,6
1-4 dny | 9010130118000260
28 Kč
23,14 Kč bez DPH
pozice: 10. Šroub / BOLT M14x1
1-4 dny | 15415ME300000
8 Kč
6,61 Kč bez DPH
pozice: 11. Kompletní hlava válce / CYLINDER HEAD ASSY
1-4 dny | 1122BME3000000W
6 284 Kč
5 193,39 Kč bez DPH
pozice: 12. Svíčka / SPARK PLUG
1-4 dny | 00ELS01A0058
279 Kč
230,58 Kč bez DPH
pozice: 14. Šroub / BOLT M6×25
1-4 dny | B166740A06002570X2
15 Kč
12,40 Kč bez DPH
pozice: 13. Kolík / DOWEL PIN (8x12x6,3)
1-4 dny | 9152108001200000
20 Kč
16,53 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení